Andrzej Mytych

Niektóre porażki są ważnymi informacjami zwrotnymi

Będąc na niewłaściwej drodze lepiej odnieść porażkę, niż odnieść w tej przestrzeni sukces i dotrzeć tam, gdzie nie powinno się nawet zmierzać.

Czasami ciąg porażek to sygnały alarmowe wskazujące, że człowiek jest na niewłaściwej trasie.

Gdy uruchamia się alarm, oznajmiający Ci, że budynek, w którym pracujesz jest w płomieniach, czy też statek, którym płyniesz idzie na dno, nie ma sensu zżymać się, że przeszkadza Ci w pracy i w przemieszczaniu się w obranym przez Ciebie kierunku.

W życiu nie powinniśmy się przedwcześnie poddawać, ale z drugiej strony niektóre drogi nie są dla nas. Wytrwałe trwanie na nich, prędzej albo później zemści się i doprowadzi do porażki.

Lepiej przyznać się, że jedzie się niewłaściwym pociągiem i się przesiąść, niż udawać, że nic się nie dzieje.

bariery blogowanie budowanie życia cele cena charakter coach doświadczenie droga działanie granice marzenia możliwości myślenie odnoszenie sukcesów okoliczności pasja planowanie podróż porażka postawa potencjał praca proaktywność problemy przeciwności przeznaczenie przezwyciężanie trudności przełom pytania rozwój rozwój osobisty satysfakcja sens skupienie strefa komfortu sukces szczęście uwalnianie potencjału wybór wzrost zmiana świadome życie życie życiowe lekcje

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *