Andrzej Mytych

Czy dbasz o resetowanie i aktualizację swojego myślenia?

Dzisiaj człowiek jest jak smartfon: pracuje na wielu aplikacjach, więc podobnie jak to urządzenie odczuwa ciągłe wyczerpywanie się baterii.

A poza tym powinien bez przerwy się aktualizować, dokonywać update’ów jak oprogramowanie w komórce – sprawdzać, czy wiedza, którą się posługuje, jest wciąż aktualna, czy prawdy, które wydawały mu się ponadczasowe, nie uległy już zmianie.

Jacek Walkiewicz

Czy czasami zatrzymujesz się, aby:

  • Doładować swoje baterie?
  • Aktualizować swój sposób myślenia?
  • Sprawdzić, czy wiedza, którą się posługujesz, jest wciąż aktualna?
  • Czy prawdy, które wydawały Ci się ponadczasowe, nie uległy zmianie?

Czy potrzebujesz resetu?

  • Czy Twój “system operacyjny” (tzn. Twoje myślenie, przekonania, sposób postrzegania) świata “zawiesił się” kilka lat temu?
  • Czy Twój umysł potrzebuje resetu? Czy potrzebujesz “zaktualizować swoje wewnętrzne oprogramowanie”?

Niektórzy są dumni z tego, że nie zmieniają, ani siebie, ani swojego myślenia. W wyniku tego mają szansę stać się wspaniałymi magnetofonami szpulowymi. Z czasem nie wiadomo będzie do czego służą.

Nie pozwól, aby Twój “system operacyjny się zawiesił”.

Photo credit: Tomasz Bazyliński

bariery blogowanie budowanie życia cele cena charakter coach droga granice marzenia mentalność możliwości myślenie myślenie możliwościowe odnoszenie sukcesów okoliczności pasja planowanie podróż porażka postawa potencjał praca proaktywność problemy przeciwności przeznaczenie przezwyciężanie barier przezwyciężanie trudności przełom pytania rozwój rozwój osobisty sens skupienie strefa komfortu sukces szczęście uwalnianie potencjału wybór wzrost zmiana świadome życie życie życiowe lekcje

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *