O mnie

andrzej-mytych-omnie
Nazywam się Andrzej Mytych. Moją pasją jest rozwój, który przekłada się na konkretne, znaczące rezultaty.

Jestem coachem, konsultantem, szkoleniowcem, autorem i blogerem.

Moje umiejętności

Doświadczenie w pracy administracyjnej, wykładaniu, szkoleniu przywódców, opracowywaniu programów edukacyjnych i mentoringowych zdobyłem, pracując od 2000 do 2002 roku na Białorusi w sferze edukacji chrześcijańskiej, oraz w późniejszej pracy w Polsce z przywódcami i zespołami przywódczymi w kościołach i w organizacji non-profit.

Te doświadczenia pomogły mi poznawać sztukę motywacji i przewodzenia wolontariuszami. Mogłem rozwijać się jako coach, mentor i konsultant, pracując nad swoim własnym warsztatem, a także nad autorskim programem i materiałami.

Jako konsultant pracuję od 2002 roku. Mam za sobą kilka tysięcy godzin konsultacji, szkoleń, coachingu i mentorowania liderów, a także ludzi obdarzonych niezwykłym potencjałem. Lata pracy nauczyły mnie ewaluacji teorii w świetle rezultatów, a także pracy zorientowanej na wyniki. Będąc wynagradzanym za rezultaty, byłem zmuszony do rozwijania określonego warsztatu pracy, który ma praktyczny wymiar i zasadza się na sprawdzonej teorii.

Podróże, pobyty za granicą, a także praca z Białorusinami, Ukraińcami, Rosjanami, Czechami i Amerykanami nauczyła mnie funkcjonowania w sytuacjach międzykulturowych. Rozmaite doświadczenia, które miałem w tym obszarze pomogły mi w pracy nad własnym charakterem, w nabraniu zdrowego dystansu do siebie i innych, cenienia ludzi i kultur, a także przyczyniły się do mojej otwartości, rozwijania nieszablonowego myślenia i poszukiwania nowych paradygmatów.

Z każdym rokiem coraz bardziej kocham swoją pracę i uwielbiam ludzi, których pasją jest rozwój i prowadzenie satysfakcjonującego życia.

Moje hobby

Lubię spędzać czas z ciekawymi ludźmi, uwielbiam podróże, dobre kino i książki. Jestem zapalonym bibliofilem, moja biblioteka rozwija się wraz ze mną, a wszędzie gdzie podróżuję, zabieram przynajmniej dwie książki.

Dla odpoczynku lubię chodzić, a także spędzać czas z przyjaciółmi.

Prywatnie

Jestem mężem Doroty i ojcem trójki dzieci: Tymoteusza, Szymona oraz Aleksandry.

Mieszkam na Dolnym Śląsku.

Możliwość komentowania jest wyłączona.